WITAJ NA BLOGU WHITE HAIR!

Mam na imię Izabela i miło mi powitać cię na blogu WhiteHair

Mam na imię Izabela i jest mi bardzo miło powitać Cię na blogu WHITE HAIR. Stworzyłam to miejsce z myślą o dojrzałych kobietach, które szukają inspiracji do bardziej spełnionego i twórczego życia. Wierzę, że nigdy nie jest za późno, by spełniać swoje marzenia.

Mam 49 lat, mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Puszczą Kampinoską.  Kocham podróżować, tworzyć, czytać, poznawać nowych ludzi. Największą inspiracją są dla mnie właśnie ludzie, ich przeżycia i historie.

Ciągle szukam balansu między spokojem i harmonią, a życiem pełnym wrażeń i inspiracji. Uwielbiam się uczyć i próbować nowych rzeczy. Uważam, że na nowe pasje nigdy nie jest za późno. Po 40-stce zaczęłam swoją przygodę z tańcem i malowaniem. Studiowałam psychologię (przyznaję, byłam najstarszą studentką w grupie) i zdobyłam nową umiejętność prowadzenia warsztatów rozwojowych.

Inspirują mnie kobiety. Podziwiam ich piękno, mądrość i siłę. Wierzę w to, że mogą wnieść do świata jakości, które zmienią go na lepsze. Lubię poznawać nowe miejsca i kultury. Podróże ładują mi baterie, motywując do większych i mniejszych zmian.

Kobieta z pędzlem w dłoni - czemu nie, po 40-tce zaczęłam swoją przygodę z tańcem i malowaniem.
Na własnej skórze przekonałam się, że idea work-life-balance jest bardziej procesem, niż ideałem, który można osiągnąć.

W przeszłości współtworzyłam popularne magazyny dla kobiet. Na blogu dzielę się swoją wiedzą, ale także swoimi przemyśleniami. Znajdziecie tu taką babską mieszankę. Trochę inspiracji z zakresu rozwoju osobistego, który jest moją pasją; trochę informacji, jak zadbać o ciało i duszę po 40-stce; trochę przepisów i wiedzy o żywieniu dla dojrzałych kobiet.

Od czasu do czasu, możecie też znaleźć tu relację z podróży, książki, które mnie inspirują czy rzeczy, które zachwycają.

Wierzę w kobiecą solidarność i siłę naszych historii. Dlatego na blogu, oprócz dzielenia się moimi inspiracjami, będę rozmawiać z interesującymi kobietami – prawdziwymi, a przez to pięknymi. Takimi, które są twórcze, pokonały przeciwności losu, poszły za głosem serca.

Dziękuję za każdą opinię i komentarz. Bardzo mi pomagają tworzyć to miejsce. Chcę, żeby było pełne dobrej energii, radości i inspiracji.

Izabela, White Hair

Wierzę w kobiecą solidarność i siłę naszych historii. Dlatego na blogu, oprócz dzielenia się moimi inspiracjami, będę rozmawiać z interesującymi kobietami